LOADING

Type to search

Share

Witam SERdecznie i zapraszam do obejrzenia filmu “Jak zrobić ser Gouda film”.

Na blogu pojawił się już dość dawno wpis z przepisem jak zrobić ser Gouda i cieszy się on nieustannie dość dużym powodzenie. W tym filmie postanowiłem Wam pokazać jak ja robię ser Gouda. Opowiem również czym ser Gouda się charakteryzuje, jaki powinien mieć aromat i smak. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na blogu, który pomimo iż powstał w 2016 roku nie stracił na ważności i ciągle jest aktualny Jak zrobić ser Gouda. Film i artykuł wzajemnie się uzupełniają, korzystajcie więc z jednego i z drugiego. Mam nadzieję, że ten film okaże się pomocny lub po prostu będzie pełnił funkcje ciekawostki w temacie jak robi się ser podpuszczkowy w stylu holenderskim.

 

Tags:
Jacek Krupa

Nazywam się Jacek Krupa, prywatnie jestem serowarem i piwowarem domowym. Na co dzień zawodowo zajmuje się grafiką komputerową 3D. Blog jest moim notatnikiem, dziennikiem, który prowadzę aby poszerzać swoją wiedzę na temat serów i serowarstwa. Witajcie w świecie serów, mleka, bakterii i pleśni ;)

 • 1
Previous Article
Next Article

You Might also Like

2 komentarze

 1. TomekW 14 listopada 2018

  Hej Film jest super, artykuł pomocny jednak film i wszystkie etapy na nim pokazane jest bardziej czytelny. Pozdrawiam Ciebie i Mariusza!

  Odpowiedz
 2. Jacek Krupa 14 listopada 2018

  Dzięki Tomek 🙂 Starałem się aby film nie pozostawiał wątpliwości i odpowiadał na jak najwięcej pytań które mogły się pojawić. Wyrzuciłem z niego masę rzeczy a i tak wyszedł bardzo długi, może trochę za długi. Właśnie montuję kolejny film, ale tym razem trochę inaczej do niego podszedłem. Premiera niebawem 😉

  Odpowiedz

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *